zase z netu - pantiesandfannies.com - tento nápis dole jaksi chybí. Dám ti chlape nebo slečno radu - dej sem něco vlastního a nestahuj z netu,nebo ti to nechám odstranit !!!!!!!
ZDE OPRAVDU SKORO KAŽDÝ AŽ NA VÝJIMKY SEŽERE KDE CO. LIDI MYSLETE ZDE JE TO JAKO V NAŠÍ VLÁDĚ - SKORO SAMÝ PODVOD. STÁHNĚTE SI FOTKY DO POČÍTAČE A PAK JE VYHLEDEJTE PŘES GOOGLE A UVIDÍTE KDE TY FOTKY VŠUDE JSOU-NĚKTERÉ JSOU NA DESÍTKÁCH WWW.STRÁNKÁCH
bohužel jen hodně frekventovaná fotka na netu- Jednou kozatá Petra jindy Marcela, děvka z Modeny atd.- šlápla jsi trochu vedle holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pěkná holka,jen škoda,že jsem za těněř 3 roky nic nepřidala a její první fotky jsou docela odvážné,kde je vidět obličej, svádí to k zamyšlení,zda jsou to její vlastní fotky nebo to sem dal třeba její bývalý a ted se baví jak na ní hlapci slintaj?